Activity original

599,00  vč DPH

Velmi oblíbená interaktivní společenská hra.

Způsob hry:
Hra je určena pro 3-16 hráčů od 12-ti let.
Na začátku se hráči rozdělí do týmů, v každém by měly být nejméně dva hráči. Pro hru ve třech hráčích jsou zvláštní pravidla. Každý tým umístí na start svou figurku. Hrací plocha se skládá ze 49 polí, na kterých jsou různé barvy a symboly. Barvy označují pojem na kartě a symboly způsob předvádění – slovní popis, kreslení nebo pantomima. Kartičky s úkoly jsou rozděleny podle obtížnosti, od 3 do 5.
Čím obtížnější otázku zodpovíte, o to více se pak budete moci posunout.
V prvním kole vybírá hráč začínajícího týmu jednu kartičku a z ní jeden pojem. V dalších kolech už začne pojem odpovídajícím způsobem předvádět a jeho družstvo se snaží pojem uhodnout dřív, než se přesype písek v hodinách. Pokud se jim to podaří, družstvo může posunout figurku o tolik polí, kolik je napsáno na kartičce. Pokud se jim to nepodaří, musí zůstat stát. Může se stát, že je nějaký pojem napsán na kartičce červeně. To znamená, že mohou hádat všechna družstva najednou. Pokud uhodne jiné družstvo, než ze kterého je předvádějící hráč, dostane toto družstvo 4 body a družstvo předvádějícího hráče 2 body. Pokud uhodne družstvo předvádějícího hráče, získává 6 bodů.
Pokud se stane, že jedno družstvo postoupí na políčko, na kterém už je figurka jiného družstva, musí se toto družstvo posunout o políčko nazpět.
Vítězí to družstvo, které se jako první dostane až na konec herní plochy.
Info: 3 a více hráčů
Od 12 let 60 – 80 minut
Obsah:
Kartičky s úkoly
Figurky
Přesýpací hodiny
Herní plán
Papír na kreslení a tužku

Věk

od 12 let

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Activity original”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *